Vánoce v aquaparku přilákaly až nečekaný zájem lidí , jindřichův hradec, zprávy jihočesko
Jindřichův Hradec – Vánoce v aquaparku, zábavní akce pro děti, která uprostřed léta připomněla, že do Štědrého dne zbývají přesně 4 měsíce, přilákala až nečekaný zájem lidí z Jindřichova Hradce i návštěvníků regionu.

Po dvou letech, kdy kvůli nepříznivému počasí musel být program přesunut do krytého bazénu, se děti s doprovodem konečně dočkali letní varianty ve venkovním aquaparku včetně sněhových radovánek na sněhu. „Jsme rádi, že díky spolupráci se zimním stadionem můžeme našim návštěvníkům dopřát tento nadstandardní komfort,“ uvedla s úsměvem vedoucí plaveckého bazénu Marcela Kůrková.

Mezi účastníky zábavního programu zavítali starosta města Michal Kozár a jednatel Služeb města Jindřichův Hradec Ivo Ježek, kteří pozdravili návštěvníky, ochladili se u aquaparkové sjezdovky a zapózovali se zimní chobotnicí Adamem, jež byla maskotem letošního programu a její podobizna figurovala na kartičkách, které děti musely nasbírat, aby si mohly vytočit svůj dárek ve vánočním kole štěstí. Adam proto, že chlapci a muži tohoto jména slaví svátek 24. prosince.

Chobotnice se zimní čepicí se tak dočkala slávy ve svém druhém domově: bazénu ji věnovala jedna z maminek, jejíž dítě navštěvovalo kurzy Plavecké školy Jindřichův Hradec, společně s dalšími již nepotřebnými plyšáky. Do hracího koutku uvnitř bazénu se ale nevešla, a tak si na svůj velký den musela počkat.

„Vánoční“ program pořádá ve své režii Plavecký bazén Jindřichův Hradec pod hlavičkou Služeb města Jindřichův Hradec, a to se svými zaměstnanci a studenty, kteří jsou v létě v aquaparku na brigádě. Ve čtvrtek 24. srpna navštívilo venkovní a vnitřní bazény téměř 1600 lidí.

Zdroj a foto: Město Jindřichův Hradec

, ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments