Jindřichův Hradec: Václavskou se podařilo dokončit dříve
Jindřichův Hradec – Na konci června 2023 byla zahájena poslední pátá etapa rekonstrukce Václavské ulice, která měla trvat do 24. září 2023. Firma SWIETELSKY stavební s.r.o., ale finální povrchy dodělala minulý týden ve středu, podařilo se tak o 14 dní dokončenou stavbu předat dříve.

Úsek pro opravu začínal od křižovatky s ulicí Na Točně, v místě ukončení již uskutečněné rekonstrukce předchozí 4. etapy. Konec úseku byl před okružní křižovatkou se silnicí I/34 a nové vozovky místní komunikace.

V rámci rekonstrukce došlo k opravě krytu vozovky Václavské ulice, upravily se zpevněné plochy, chodníky, vozovky vedlejších místních komunikací a sjezdů. Byly vybudovány nové parkovací plochy mezi vozovkou místní komunikace a objektem řadových garáží a nový vodovod včetně vodovodních přípojek a veřejné osvětlení.

Zakázku prováděla firma SWIETELSKY stavební s.r.o., za cenu dle smlouvy o dílo ve výši 8 364 024,99 Kč včetně DPH se lhůtou realizace 91 dnů. Vzhledem k tomu, že firma finální povrchy dodělala minulý týden ve středu, podařilo se tak o 14 dní dokončenou stavbu předat dříve. 

Zdroj a foto: Město Jindřichův Hradec

, , ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments