Jižní Čechy čeká víkend plný Svatováclavských slavností, 21. ročník Svatováclavských slavností v Českém Krumlově
Poslední zářijový týden se vydejte na jih Čech, všechny návštěvníky zde čeká bohatý program. Svátek sv. Václava letos připadá na čtvrtek, což dává jedinečnou příležitost si vzít v pátek volno a prodloužit si podzimní víkend plný kultury a tradic.

Přemýšlíte, jak tento víkend strávit? „Pro všechny návštěvníky máme připravený nabitý kalendář akcí nabízející nejrůznější zážitky. Ať už jste turistou nebo místním obyvatelem, tato událost je pro všechny, kteří chtějí prožít nezapomenutelný čas,” uvedl ředitel Jihočeské centrály cestovního ruchu, Mgr. Petr Soukup. 
Na slavnosti plné zábavy nebo dobrého jídla a pití můžete vyrazit například do Českých Budějovic, Prachatic nebo Třeboně. Na pravý jihočeský jarmark zve město Český Krumlov. Pod dobu pěti dní nebude chybět řemeslný trh a ukázky řemesel, vystoupení moderních i folklorních hudebních skupin a samozřejmě spousta gurmánských jídel jako například staročeské placky pečené na plotně, Krumlovský karamel a grilované speciality. Více naleznete přehledně na webové stránce bit.ly/Prodlouzeny_vikend_Sv_Vaclav.

 „Inspirací pro plánování aktivit vašeho prodlouženého víkendu vám může být i náš projekt 6×5 z jižních Čech na druhou, kdy toto léto šest influencerů strávilo postupně celý měsíc cestováním po jižních Čechách,“ doplňuje vedoucí skupiny pro domácí cestovní ruch, Tereza Procházková. Projděte si jižní Čechy stejně jako Míša Tomešová, 2ontheway, Péťa Eiblová, Tomáš Vaňourek, Teru Menclová nebo Denisa Vyšňovská. Na stránce bit.ly/6x5_inspirace_na_vylet naleznete přes 30 tipů na výlety, a to s kompletním programem na celý prodloužený víkend – ať už cestujete sami nebo s rodinou.

Zdroj a foto: Jihočeský kraj

,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments