Jihočeská policie vyšetřuje vraždu ženy, její tělo našli na hřbitově
Jihočeská policie vyšetřuje vraždu ženy. Její tělo našel v sobotu na hřbitově v Pohoří na Šumavě na Českokrumlovsku turista. Rakouští kriminalisté hledají podezřelého muže. 

Závažný zločin propojil o víkendu české a rakouské kriminalisty. Rakouští kriminalisté aktuálně pátrají po podezřelém muži. Ten je podezřelý z vraždy ženy. Je na pohybu a hledán policisty.

Zavražděnou ženu nalezl náhodný turista v sobotu kolem poledne na hřbitově v Pohoří na Českokrumlovsku, na české straně hranice. Jihočeská mord parta rozjela ihned pátrání. Kriminalisté provedli ohledání těla, místa nálezu i širšího okolí. Nařízena byla soudní pitva. Ta potvrdila násilnou smrt. Jak se tělo zavražděné dostalo na hřbitov v Čechách, není jasné.

Kriminalisté proto žádají širokou veřejnost o pomoc. Každý, kdo se pohyboval v okolí Pohoří, zvlášť kolem hřbitova nebo na silnici Pohořím na Šumavě vedoucí až ke státní hranici a  má ve vozidle palubní kameru, ať kontaktuje policisty na lince 158. Důležití jsou i turisté, kteří na Pohoří nebo v jeho okolí fotografovali, také oni ať kontaktují policisty. Kriminalisty zajímá období od čtvrtečního večera (26. 10. 2023) minulý týden do sobotního poledne. Jde o velmi závažný zločin, kriminalisté prověří každou stopu.

Aktualizace: Podezřelý byl nalezen bez známek života.

Zdroj a foto: Policie ČR

, ,
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments