Byl vyhlášen 23. ročník ankety Talent Jihočeského kraje 2023

Dům dětí a mládeže České Budějovice vyhlašuje již 23. ročník ankety Talent Jihočeského kraje 2023.

Úspěšné žáky a studenty ve všech vyhlašovaných kategoriích mohou navrhovat učitelé, vychovatelé, vedoucí kroužků, rodiče, příbuzní, kamarádi atd. Pokud znáte ve svém okolí některého žáka či studenta, který v roce 2023 dosáhl nějakých význačných úspěchů, přihlaste ho prosím do této ankety.

Slavnostní vyhlášení ankety proběhne dne 20. 2. 2024 od 16. hodin v koncertní síni Otakara Jeremiáše v Českých Budějovicích.

Poznámky k přihlašování:

V příloze naleznete přihlášku, kterou po vyplnění zašlete v elektronické podobě na emailovou adresu sedlakova@ddmcb.cz. Posílejte POUZE přiložený soubor ve formátu MS Excel (talent.xls). Neposílejte přihlášku v jiném formátu například v PDF. Data z přihlášky jsou dále zpracovávána a jiné formáty nelze použít. Přílohy (výsledkové listiny, diplomy a jiné) můžete poslat i elektronicky, ale stačí i v tištěné podobě. 

Podepsané přihlášky a přílohy v tištěné podobě, poté prosím zašlete nebo doručte na adresu DDM U Zimního stadionu, U Zimního stadionu 1, 370 01 České Budějovice. Přihlášku i informace k anketě naleznete i na webových stránkách www.ddmcb.cz.

Zdroj: Jihočeský kraj, foto: ddmcb.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments