V Českých Budějovicích budou dražit autovraky
Celkem jedenáct vozidel s propadlou technickou kontrolou odtažených z ulic Českých Budějovic zamíří do dobrovolné dražby.

Zájemci se do ní mohou aktivně zapojit v úterý 28. listopadu 2023 od 14.00 hodin v areálu Dopravního podniku města v Horní ulici č. 22. Prohlídka nabízených vozidel bude umožněna téhož dne od 13.30 hodin.

Jedná se v pořadí už o druhou dražbu svého druhu. Doufáme, že bude stejně úspěšná jako ta minulá, kdy se během krátkého času vydražila všechna vozidla. Nabízené autovraky jsou uzamčené, bez klíčů a dokladů. Pokud se některý nevydraží, bude předán k ekologické likvidaci. „A ještě důležité upozornění pro zájemce. Podmínkou dražby je platba v hotovosti hned na místě, neprodlený odvoz vozidla, který může za úplatu pomocí vleku zajistit dopravní podnik a přepis na evidenci motorových vozidel do 10 dnů na vlastní náklady,“ upozorňuje dražitele vedoucí odboru správa veřejných statků Tomáš Kubeš.

Náměstek primátorky Michal Šebek k tomu dodává: „Nejvíc by mě potěšilo a myslím, že nejenom mě, kdyby naši spoluobčané takto lhostejně nepřistupovali k veřejnému prostoru a své bývalé miláčky bez odpovědnosti neodkládali a nechávali je řádně zlikvidovat.“

Zdroj a foto: Město České Budějovice

,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments