Po videosexu na toaletě v práci následovalo vydírání
Po videosexu na toaletě v práci následovalo ze strany neznámé ženy vydírání. „Naval peníze, nebo video a fotky zveřejním!“

Další případ vydírání po internetu s trochou pikantnosti řeší policisté z Boršova nad Vltavou. Na linku 158 zavolal oznamovatel, že je vydírán po internetu kvůli fotografiím.

Nakonec z něho postupně policisté „vytáhli“ celý případ. Na seznamce Tinder jej kontaktovala „žena“, se kterou navázal komunikaci. Komunikace se mu líbila a tak si začali povídat na soukromém chatu. Video hovor se mu náramně líbil, oba byli totiž nazí.

Radost netrvala dlouho, nakonec totiž přišla jasná nekompromisní žádost „Naval peníze, nebo video a fotky zveřejním!“ Poškozený muž peníze poslal. Video hovor a krásné chvilky s neznámou proběhly na toaletě v práci. Následně tedy muž vše oznámil.

Tyto případy se v poslední době množí, vyděrači nikdy nic neplaťte, nemáte žádnou záruku, že nebude chtít další a další peníze. Pozor, co na internetu zveřejňujete! Videa se sexuální tématikou nebo fotografie s vaším obličejem, jsou pro vyděrače výhrou.

Zdroj: Policie ČR

, ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments