V Prachaticích schválili podmínky k provozování dopravy pro seniory a zdravotně znevýhodněné
Rada města Prachatice na včerejším jednání schválila podmínky k provozování dopravy pro seniory starší 65 let a osoby se zdravotním znevýhodněním, držitele průkazu ZTP, či ZTP/P ve stejném režimu jako v loňském roce.

Provozovatelem služby je stále společnost KreBul, o.p.s. Prachatice. Jezdit se bude však novým automobilem značky Ford Tourneo Connect, které zakoupilo město Prachatice.

Na základě dohody města se společností KreBul, o.p.s. a auto MOTOL BENI a.s. Praha (Ford) byl včera převzat náhradní vůz Ford Tourneo Connect do doby, než bude ten „náš Taxík Maxík“ automobil upraven na bezbariérový. Tedy po Prachaticích bude jezdit dočasně náhradní vozidlo bleděmodré barvy a po předání „nového Taxíku Maxíku“ bude jezdit bílé s velkým označením Taxík Maxík.

Podmínky dopravy jsou stále stejné. Cena za kilometr je 10 korun, při hromadných jízdách 3 a více osob 25,- Kč na kilometr. Důležitý je i telefon (736 647 337), také stále stejný, kde si lze dopravu objednat. Objednávat si dopravu lze nejméně jeden den dopředu. Nejedná se o taxík běžný, kam zavoláte a v několika minutách jedete.

Zdroj a foto: Město Prachatice

,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments