V Českém Krumlově proběhlo tradiční setkání s podnikateli
Český Krumlov – Ve studijním centru na I. zámeckém nádvoří se uskutečnilo tradiční setkání podnikatelů, které pořádá Jihočeská hospodářská komora ve spolupráci a s podporou města Český Krumlov. Pravidelně se zde potkávají představitelé podnikatelské sféry, státních úřadů, institucí a samospráv.

Cílem tradičního novoročního setkání nebylo jen zhodnotit aktivity komory v předchozím roce, ale především představit prognózy vývoje ekonomické situace na rok letošní. O hlavních ukazatelích, které ovlivní prosperitu podnikání v roce 2024, přednášel hlavní ekonom Komerční banky Jan Vejmělek.

„Vedení města jako správný hospodář má povinnost investovat, je to efektivní způsob, jak chránit své finance před inflací. Jak jsme již avizovali při sestavování rozpočtu, v roce 2024 budeme investovat ve prospěch města samého, tak také ve prospěch občanů a podnikatelů. Budeme hledat možnosti, jak podpořit Krumlov v jeho růstu,“ připomněl v závěrečném slovu starosta Alexandr Nogrády.

Českokrumlovští podnikatelé byli mimo jiné seznámeni s aktuálním průběhem dostavby dálnice D3. V neposlední řadě proběhlo také slavnostní přivítání nových členů oblastní kanceláře Jihočeské hospodářské komory, těmi se stali společnosti:

  • Kaps Comm spol. s.r.o. (velkoobchod nejen s papírenským sortimentem působící na trhu již více než 30 let)
  • NRP Support s.r.o. (provozovatel kulturních, kulturně-vzdělávacích akcí, výstav, přehlídek aj.)
  • Chleba se solí (unikátní pekařství na jihu Čech)

Zdroj a foto: Město Český Krumlov

, ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments