Český Krumlov: Psí Vánoce byly vskutku štědré
Český Krumlov – Poprvé městský útulek Psí Vánoce pořádal před dvaceti lety. Od té doby se návštěva útulku stala předvánoční tradicí pro mnoho rodin. Díky tomu byly Psí Vánoce i v roce 2023 vskutku štědré.
  • Na potřeby psů a koček bez domova se vybralo celkem 48 tisíc korun, z toho finančním darem ve výši 13 tis. Kč. podpořily útulek děti ze ZŠ T. G. Masaryka.
  • Podporovatelé městského útulku přinesli zvířátkům nejen ke štědrovečerní hostině 1,4 tuny granulí a 850 kilo konzerv či paštik, nechybělo také mlsání pro psy a kočky, ale i další potřeby jako šampony, deky, misky, kartáče, oblečky pro psy aj.

Na oplátku tu pro všechny dvounožce bylo připraveno občerstvení, o které se postaral obchodní dům Kaufland, který Psí Vánoce každoročně podporuje. K podpoře útulku se letos připojila také Super zoo, která na svých prodejnách v Českých Budějovicích uspořádala sbírku, aby pak mohla krumlovské svěřence útulku obdarovat množstvím krmiva, steliva, pamlsků a hraček.

Všem, kteří přispěli, patří velký dík

Zvířata v útulku je možné podpořit nejen o Vánocích, přispět můžete kdykoli během roku, a to jak hmotnými dary ve formě krmiva a pamlsků, tak i finančně. Peněžitý dar lze poskytnout hotově v kanceláři útulku nebo na podatelně městského úřadu, ale také bezhotovostně na bankovní účet 19-221241/0100 s variabilním symbolem 9619.

Aktuální nabídku chlupáčů najdete na webu města a Facebooku psího útulku.

Zdroj a foto: Město Český Krumlov

, ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments