Český Krumlov vyhlašuje anketu o nejpopulárnějšího sportovce
Český Krumlov vyhlašuje anketu o nejpopulárnějšího sportovce – K tradičnímu vyhlašování Sportovce Českokrumlovska, které každoročně pořádá Česká unie sportu, se letos připojí město Český Krumlov s anketou o nejoblíbenějšího sportovce. Nominace jsou otevřené do 12. února.

Ocenění Sportovec Českokrumlovska každý rok uděluje Okresní sdružení České unie sportu Český Krumlov sportovcům z regionu, kteří dosáhli v uplynulém roce mimořádných úspěchů. Ocenění získávají nejlepší jednotlivci, kolektivy, mladí do 17 let, trenéři, ale také úspěšní tělovýchovní pracovníci.

Letošní vyhlašování, které se uskuteční 14. února 2024 od 17.00 hodin v Prokyšově sále, doplní nově i anketa o nejoblíbenějšího sportovce. Svého favorita může navrhnout kdokoli prostřednictvím online formuláře, který je k dispozici na webu města – ZDE do 12. února 2024.

„Anketu o nejpopulárnějšího sportovce obnovujeme po mnoha letech, v minulosti ji pořádal Českokrumlovský deník (dříve Českokrumlovské listy), po odchodu sportovního redaktora ale zanikla. To nám přišlo škoda, tak ji zkusíme opět vrátit na startovní čáru,“ říká místostarosta Dalibor Uhlíř.

Obnovením této ankety chce město Český Krumlov přiblížit sportovní události obyvatelům a zvýšit zapojení veřejnosti do oceňování místních sportovců. „Chceme, aby obyvatelé byli součástí této slavnostní sportovní události a mohli vyjádřit podporu svým oblíbeným sportovcům,“ dodává místostarosta.

Zdroj: Tisková zpráva

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments