Řidička bez řidičského oprávnění nabourala policejní vůz

Řidička usedla za volant bez řidičského oprávnění. Při silniční kontrole nabourala policejní vůz

Policisté z českokrumlovského dopravního inspektorátu vyjížděli v pondělí 12. února ve večerních hodinách ke kuriózní dopravní nehodě, ke které došlo v obci Polná na Šumavě na Českokrumlovsku.

A co že bylo důvodem jízdy dvacetileté „řidičky“? Touha naučit se řídit. Pomyslného učitele autoškoly v tomto případě ztvárnil její třiadvacetiletý přítel

Vše začalo tím, že si policisté z obvodního oddělení v Horní Plané v rámci hlídkové činnosti všimli podezřelého chování řidiče vozidla značky Škoda Superb. Ten na sebe v tomto případě policisty upozornil tím, že se k jejich vozidlu přibližoval za stálého užití dálkových světel a následně na křižovatce při odbočování nedal znamení o změně směru jízdy. Policisté se tak rozhodli, že vozidlo zkontrolují.

Při následné silniční kontrole se však stalo něco, co policisté nečekali. Kontrolované vozidlo totiž začalo z ničeho nic couvat a narazilo do přední části služebního vozidla. Policisté poté zjistili, že za volantem vozidla seděla dvacetiletá řidička, která navíc nevlastní řidičské oprávnění. Jak bylo policisty zjištěno, řidička neřídila pod vlivem alkoholu ani jiných návykových látek. Při dopravní nehodě nedošlo k žádnému zranění. Škoda na obou vozidlech byla vyčíslena na nejméně 30 000 korun.

A co že bylo důvodem jízdy dvacetileté „řidičky“? Touha naučit se řídit. Pomyslného učitele autoškoly v tomto případě ztvárnil její třiadvacetiletý přítel a zároveň majitel vozidla. Případem se nyní budou zabývat českokrumlovští dopravní policisté.

, ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments