Písek nabízí k prodeji dům na Velkém náměstí a dům v Palackého sadech samostatně
Město Písek nabízí k prodeji dům na Velkém náměstí a dům v Palackého sadech samostatně. V minulosti je prodávalo dohromady. Za oba domy chce město získat minimálně 30 milionů korun. Zájemci mohou posílat písemné přihlášky do 29. 4. 2024.

Bytový dům na Velkém náměstí čp. 102 s letos zrekonstruovaným průchodem do Palackého sadů je částečně podsklepen, má tři nadzemní podlaží a dva nevyužité půdní prostory. V přízemí jsou dva nebytové prostory, v 1. patře byl jeden nebytový prostor a byt, ve 2. patře se nachází byt. Objekt je určen k celkové rekonstrukci. Zastavěná plocha včetně nádvoří je 314 m2.

Minimální kupní cena činí 17 milionů korun.

Bytový dům v Palackého sadech čp. 185, jehož součástí je také průchod mezi Velkým náměstím a Palackého sady, je částečně podsklepen, má tři nadzemní podlaží a nevyužité podkroví. V přízemí se nachází nebytový prostor, v 1. patře jeden nebytový prostor a jeden byt, ve 2. patře jsou dva byty. Dva byty a nebytové prostory jsou v současné době pronajaty. Objekt je určen k celkové rekonstrukci. Zastavěná plocha včetně nádvoří je 219 m2.

Minimální kupní cena je 13 milionů korun.

Prohlídku obou objektů je možné si domluvit na tel. 382 330 217.

Zájemci mohou předložit písemné přihlášky buď prostřednictvím poštovní přepravy, nebo osobním doručením, a to nejpozději 29. 4. 2024 do 12:00 na adresu Městský úřad Písek, odbor správy majetku, Velké náměstí 114, Písek, 397 19. 

Pro prodej obou nemovitostí byla stanovena kauce ve výši 500 000 Kč, která musí být složena každým účastníkem výběrového řízení na účet města před podáním nabídky. Uchazeči na prvním místě ve výběrovém řízení se kauce započte do kupní ceny a v případě jeho pozdějšího odstoupení propadne ve prospěch města Písku. Zbylým uchazečům bude kauce vrácena po schválení výsledku výběrového řízení Zastupitelstvem města Písku. 

Přihlášky doručené později, případně přihlášky bez zaplacené kauce, nebudou do výběrového řízení přijaty. 

Podrobnosti k domu Velké nám. čp. 102 naleznete ZDE, k domu Palackého sady čp. 185 ZDE.

Zdroj a foto: Město Písek

, ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments