Známého influencera brutálně napadli v Písku

Známého influencera brutálně napadli v Písku. Domlátit ho mělo asi 20 lidí.

Známý youtuber Ondřej Humr vystupující pod nickem Humi se údajně stal obětí fyzického napadení. Podle svého vyjádření byl spolu se dvěma kamarády napaden skupinou asi dvaceti lidí. Incident, po kterém měl zraněný mladík skončit v nemocnici, se měl odehrát v noci v pátek 15. března v Palackého Sadech v Písku.

“V noci z pátku na sobotu mě a další dva kamarády brutálně napadlo v Palackých Sadech v Písku asi dvacet Romů zcela bezdůvodně,” napsal k fotografii zveřejněné na svém facebooku, kde je zachycen s hematomem kolem pravého oka. V dalším příspěvku uvedl, že jde o těžké ublížení na zdraví a vyjádřil obavy z trvalých následků.

Informace Policie ČR k incidentu v Palackého sadech

V noci z pátku na sobotu došlo v Palackého sadech k incidentu, při kterém byl zraněn muž. Případ vyšetřuje Policie ČR, na síti X k tomuto případu uvedla: „Napadením muže, který vystupuje na sociálních sítích pod nickem Humi, se intenzivně zabývají písečtí kriminalisté, a to včetně možného rasového podtextu. Jelikož je tento útok předmětem řady diskuzí mezi místními obyvateli, tak bychom rádi vyzvali ke zdrženlivosti v rychlých soudech a prosíme o čas na řádné objasnění případu.“

Městská policie Písek byla na místě krátce poté, co jí byl incident nahlášen, a na dění bezprostředně reagovala. Neeviduje pohyb velkých skupin osob, které by ohrožovaly obyvatele. Občanům nehrozí bezprostřední nebezpečí.

Zdroj: TNCZ / Město Písek / Více informací na ANTIYOUTUBER, foto: Instagram, , ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments