V sobotu 23. března bude Tábor nabitý událostmi

V sobotu 23. března bude Tábor nabitý událostmi, město děkuje veřejnosti za pečlivé naplánování parkování.

Čtvrtá březnová sobota nabídne obyvatelům a návštěvníkům Tábora řadu zážitkových událostí. Zejména v historickém jádru se i při sebelepší koordinaci uskuteční více zajímavých a podnětných akcí najednou. Dá se očekávat velký zájem veřejnosti.
  • Žižkovo náměstí obsadí tradiční a populární Velikonoční jarmark s 90 stánky, parkování na hlavním náměstí nebude možné
  • Táborský Festival vína, kultury a jídla organizuje staroměstskou degustaci Putování po táborských sklepech
  • Na náměstí Mikuláše z Husi, které bude uzavřeno, a v přilehlých uličkách (Klokotská, Soukenická, Křížová a Růžová) bude pokračovat natáčení seriálu České televize Ratolesti.

Hojně navštěvované akce přinesou omezené možnosti parkování v oblasti Starého Města. Pokaždé, když se koná Velikonoční jarmark, město vyblokuje celé parkoviště u pivovaru a část parkoviště na Tržním náměstí pro nezbytné potřeby trhu a stánkařů. Není to novinka, to je každý rok stejné dopravní opatření. Letos bude změna v tom, že technika filmového štábu České televize obsadí 23. března parkoviště v Jordánské ulici v lokalitě Pod Ptákem vedle Tismenického potoka.

Kde v sobotu zaparkovat auto:

  • 1. využijte parkovací dům Centrum pod spolkovým domem Střelnice
  • 2. zaparkujte před plaveckým bazénem, kde je kapacita 180 aut
  • 3. nechte vozidlo na odstavném parkovišti v lokalitě Dvorce (vjezd z ulice Kpt. Jaroše), kde je k dispozici zhruba 110 míst, a na Staré Město lze dojít za 7 minut. Časovou náročnost město vyzkoušelo „na vlastní kůži“.
  • 4. naplánujte cestu tak, abyste vůz zaparkovali u vlakového nádraží v ulici Valdenská

Město Tábor děkuje veřejnosti, že v sobotu více než kdy jindy využije k přepravě do centra četných linek autobusů MHS s upozorněním, že na Staré Město z důvodu konání jarmarku nezajedou „mikrobusové“ linky č. 60 a 61.

Zdroj a foto: Město Tábor

, ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments