Řidič na Jindřichohradecku utopil auto v rybníce.
V pátek po poledni havaroval u Pístiny na Jindřichohradecku řidič vozidla značky Audi a skončil s ním v rybníce. Muži se naštěstí podařilo dostat se oknem ven před potopením auta. Doplaval na břeh a zavolal pomoc. Hasiči vůz, který koukal z vody pouze částí zadní kapoty, vytáhli na břeh.
Při nehodě ani během zásahu hasičů nevytekly z auta provozní kapaliny, životní prostředí – voda ani půda nijak ohroženy nebyly.
Řidiče odvezli záchranáři do nemocnice. Jak se řidiči povedlo auto dostat do asi dvacetimetrové vzdálenosti od břehu, šetří policisté.
Záhadou zůstává jak se s vozem mohl dostat až doprostřed rybníka.
Zdroj a foto: Týdeník policie

