Starosta Jindřichova Hradce ocení Křišťálovou růží významné osobnosti města
Přijměte pozvání na slavnostní večer, v rámci kterého ocení starosta Jindřichova Hradce Michal Kozár krásnou Křišťálovou růží významné osobnosti města, kteří se svou celoživotní prací, nebo mimořádnými činy zasloužily o rozvoj města. 

Kdo se stane novými držiteli Křišťálové růže se dozvíte v pátek 20. října 2023 v 19:00 hodin v sále Kulturního domu Střelnice.

Slavnostní událost doplní koncert, při kterém se divadelním sálem rozezní slavné árie a dueta z českých a světových oper a operet z děl Bedřicha Smetany, Antonína Dvořáka a dalších. Účinkovat budou Soňa Godarská – soprán, Martin Šrejma – tenor, Vratislav Kříž – baryton a Lenka Navrátilová jako klavírní doprovod. Večerem bude provázet David Hocke. Vstup je zdarma.

Nominace na oceněné v pěti kategoriích (věda a vzdělávání, kultura a zájmová činnost, sport, podnikání a sociální služby a humanitární oblast) mohli občané zasílat do konce srpna. Laureátů Křišťálové růže je již dvacet pět. V loňském roce byli oceněni prof. RNDr. Stanislav Komárek, Dr. za vědu a vzdělávání, Mgr. Jarmila Kulhavá za přínos v kultuře a zájmové činnosti, Miroslava Belšánová v oblasti sportu, Milan Kasper v oblasti podnikání a Mgr. Danuše Kubáková v kategorii sociální služby.

Zdroj a foto: Město Jindřichův Hradec

, , ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments