Tragická nehoda v Branicích
Tragická nehoda v Branicích – Muž se při pokusu o vjetí na pole převrátil s čelním nakladačem, který ho přimáčkl. 

V Jihočeském kraji bohužel uplynulý rok na silnicích končil tragicky a po uplynutí letošní prvních hodin roku v tomto trendu pokračoval.

Písečtí dopravní policisté nad ránem přijali oznámení o dopravní nehodě na silnici III/12121c, v katastru obce Branice, nedaleko Milevska, kde byl nalezen muž s převráceným čelním nakladačem bez známek života.

Provedeným šetření následně zjistili, že dne 1. ledna 2024 v době kolem 2:00 hodin jel řidič (roč. 1964) s teleskopickým manipulátorem AVANT 735  směrem od obce Veselíčko na Stehlovice.  V katastru obce Branice se pravděpodobně snažil vyjet s manipulátorem do svahu na přilehlé pole. Při najíždění se však stroj převrátil na levý bok a přimáčkl muže na pozemní komunikaci. Přitom utrpěl velmi těžká zranění neslučitelná se životem.

Řidič nebyl za jízdy připoután bezpečnostním pásem a z manipulátoru byly vymontovány levé boční dveře. Další okolnosti události jsou v šetření zmíněných strážců zákona, kteří prověřují skutečnost, že jízda byla silně ovlivněna po požití alkoholu!

Zdroj a foto: Policie ČR

, ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments