Ocenění pro SeniorPoint Prachatice
Ocenění pro SeniorPoint Prachatice – SeniorPoint Prachatice volné seskupení seniorů a osob se zdravotním postižením získalo 2. místo v celostátní soutěži od Rady vlády – Cenu rady vlády pro seniory a stárnutí populace 2023.

Malá slavnost byla připravena v Zimní zahradě Nové radnice v Prachaticích, kam pozvání přijali vzácní hosté. Vedle místostarostů Jana Kotrby a Jakuba Nepustila přijel Tomáš Jirsa, senátor a Kateřina Jirglová, ředitelka společnosti Mezi námi, ředitel společnosti KreBul Zdeněk Krejsa a ředitelka Domova seniorů Mistra Křišťana Hana Vojtová.

V programu nechyběla slova chvály od přítomných na SeniorPoint Prachatice, který dělá dobré jméno nejen společnosti KreBul, ale také městu Prachatice. O kulturní program se postaraly tři generace: děti ze ZŠ Prachatice, Zlatá stezka 387 pěvecko-hereckým vystoupením, Daniel Turek svou hrou na varhany a senior Jan Tišler, zpěvem a hrou na harmoniku. Zapálen byl i dort se dvěma svíčkami a závěrečná společná hra s kaštany, ze kterých společnými silami byl vytvořen nápis SeniorPoint Prachatice.

SeniorPoint Prachatice spojuje lidi napříč věkem, náboženstvím, handicapem … Nabízí napříč různými organizacemi a spolky ve městě prostor a čas ke sdílení, poznávání, kreativitě ….

Sledujte www.krebul.cz pod sekcí SeniorPoint Prachatice a to jak kalendárium aktivit, tak SeniorPoint Press, bulletin pro seniory.

Zdroj a foto: Město Prachatice

,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments