Opilá (ne)řidička nabourala ve Vimperku tři zaparkovaná auta
Opilá (ne)řidička nabourala – Dopravní policisté vjížděli v neděli, před půl desátou večer, k dopravní nehodě, ke které došlo v uzavřené části obce Vimperk. Ze zavinění dopravní nehody je důvodně podezřelá řidička osobního vozidla Ford Mondeo, která se nechovala ohleduplně a ukázněně, aby svým jednáním neohrozila život, zdraví nebo majetek jiných osob, následkem čehož s vozidlem havarovala.

Při dopravní nehodě způsobila škodu na třech zaparkovaných vozidlech, Renault Megane, Citroen Berlingo a VW Golf, do kterých narazila. Orientační dechovou zkouškou jí policisté naměřili dvě promile alkoholu v dechu. Lustrací řidičky navíc zjistili, že není držitelkou žádného řidičské oprávnění.

Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo ke zranění osob. Hmotná škoda na vozidle Ford Mondeo je předběžně vyčíslena na 20 tisíc korun, na vozidle Renault Megane na 35 tisíc korun, na vozidle Citroen Berlingo na 20 000 korun a na vozidle VW Golf na zhruba 10 tisíc korun. Podezřelá nyní čelí trestnímu řízení ve věci přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Zdroj a foto: Týdeník policie

, , ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments