České Budějovice, Klub seniorů Plachtovka byl otevřen

České Budějovice: Klub seniorů Plachtovka byl otevřen.

Klidné a důstojné místo pro setkávání, kde se rodí nová přátelství a kde je možné získat také zajímavé informace. I to nabízí českobudějovický Klub seniorů Plachtovka, který byl po rekonstrukci otevřen v úterý 26. března 2024.

„V příjemném prostředí je nyní možné posedět u Kafe s Irčou, vyrobit si voňavý jarní parfém či si přijít zacvičit jógu. To všechno mají naši senioři k dispozici,“ řekla při návštěvě primátorka Dagmar Škodová Parmová.

Kromě těchto činností zde budou pro seniory pořádány tréninky paměti, kurzy tvoření a pravidelné návštěvy studentek a studentů z oboru kadeřnictví či kosmetika, kteří v rámci své praxe zkrášlí naše starší spoluobčany za symbolické ceny. Pravidelnou činnost klubu, který sídlí na adrese J. Plachty 38, bude zajišťovat odbor sociálních věcí českobudějovického magistrátu ve spolupráci s dalšími organizacemi.

V loňském roce byla kvůli nevyhovujícím prostorům zahájena rekonstrukce, došlo ke změně vnitřních dispozic a klub je nyní zcela oddělen od vedlejšího čalounictví.

Zdroj a foto: Město České Budějovice

, , ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments