veletrh práce ve Strakonicích

Veletrh práce ve Strakonicích.

Veletrh je určen pro každého, kdo právě hledá nové zaměstnání, brigádu či praxi – lidé z úřadu práce, široká veřejnost, ale i žáci a studenti posledních ročníků škol. Jedná se o veřejnou akci, kterou pořádá Jihočeská hospodářská komora a vstup je zdarma.

Návštěvníci veletrhu mají jedinečnou příležitost získat v jeden den a na jednom místě aktuální informace o možnostech uplatnění svých vědomostí a schopností u místních firem. Získají přehled o volných pracovních místech, ale také o dalších možnostech spolupráce s místními zaměstnavateli formou brigád, praxí, ročníkových a diplomových prací.

Proč na veletrh práce přijít?
  • Prozkoumáte aktuální situaci na trhu práce – poznáte se se zaměstnavateli z různých oborů a zjistíte, co vám mohou nabídnout a koho teď hledají.
  • Získáte kontakty na zajímavé firmy – se zaměstnavateli se setkáte tváří v tvář a získáte kontakty. Jestliže si s firmou neplácnete hned, může se vám kontakt na firmu hodit v budoucnu.
  • Konzultace s odborníkem zdarma – potřebujete poradit jak si najít nebo změnit práci? V rámci veletrhu máte možnost zkonzultovat svůj životopis či motivační dopis a poradit se, kde a jak najít tu nejlepší pracovní nabídku.

Zdroj a foto: Město Strakonice / Další informace ZDE

, , ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments