Ukliďme Česko, ukliďme Budějovice

Ukliďme Česko, ukliďme Budějovice

Letošní zima se chýlí ke svému konci a 6. dubna se opět po celé zemi rozběhne akce Ukliďme Česko. Lidé mohou přiložit ruku k dílu a pomoci vyčistit a uklidit své okolí, prostranství, veřejný prostor.
Ukliďme Česko, ukliďme Budějovice

„Rád bych vyzval občany, spolky, sportovní kluby i firmy, aby se společně s námi do této akce zapojili. Jako tradičně budu sbírat odpadky osobně a o zapojení požádám i celé vedení města a zaměstnance magistrátu. Už nyní víme o firmách a skupinách lidí, kteří se k jarnímu úklidu připojí. Bylo by hrozně fajn, kdyby se nás sešlo co nejvíc a ve všech částech Budějovic. Loni na podzim vyrazilo do našeho města v rámci této akce více jak 250 občanů. Celkem jsme sesbírali 2,5 tuny odpadků. Věřím, že teď na jaře nás bude ještě více,“ řekl náměstek primátorky Michal Šebek, který akci na radnici organizuje.

Občané, spolky, kluby i firmy mohou počítat s podporou magistrátu. Pracovníci odboru správa veřejných statků (SVS) poskytnou potřebné informace, rady, pomohou s výběrem tras, zkoordinují jednotlivé skupiny, činnosti a zájemce. Vybaví vás pytli a rukavicemi. Pytle nasbíraného odpadu zdarma sveze a zlikviduje, po domluvě s odborem SVS, společnost FCC, s. r. o., která pro tento účel také nabízí pytle a rukavice.

Kontaktní osobou na magistrátu města České Budějovice je Štěpánka Fořtová, tel.: 386 802 519, e-mail: fortovas@c-budejovice.cz

, , ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments